Wóz transmisyjny UHD2

Wóz transmisyjny UHD2 firmy Timeline Television to pierwsze w Europie mobilne studio telewizyjne, które obsługuje w pełni nieskompresowane sygnały 4K / UHD, IP i HDR.

Znalezione obrazy dla zapytania Timeline Television

To najnowocześniejszy, trzykrotnie rozbudowany wóz, wyposażony w urządzenia firmy Snell Advanced Media (SAM), w tym 2 miksery wizyjne Kahuna IP, multiviewery IP oraz technologię IP z infrastrukturą SAM wraz z systemem LiveTouch 4K / UHD.

 Znalezione obrazy dla zapytania Timeline Television

Wóz transmisyjny UHD2 jest przeznaczony do obsługi 32 kamer Sony 4K. Miksery Kahuna umożliwiają jednoczesne uruchamianie SDR i HDR wraz z konwertowanymi wyjściami HD. Ustawienia umożliwiają zespołom produkcyjnym pracę w standardzie SMPTE ST 2110 – po raz pierwszy w wozie transmisyjnym – umożliwiając oddzielne przepływy sygnałów wideo i audio w procesie przetwarzania IP.

Znalezione obrazy dla zapytania Timeline Television

Najważniejsze zastosowane technologie:

  • 32 podłączone kamery Sony 4300
  • 12 serwerów wideo 1080i, 1080p lub UHD
  • Obsługiwane formaty: UHD HDR, UHD SDR, 1080p HDR, 1080p SDR, 1080i
  • Obsługiwane standardy: SMPTE 2110 i SMPTE 2022
  • Przełącznik Arista 100G – efektywny maksymalny rozmiar matrycy 4608 x 4608
  • Mikser Calrec Apollo 56 typu fader

– Współpracowaliśmy ściśle z firmą SAM w celu stworzenia procesu przetwarzania opartego na najnowszej infrastrukturze IP i technologii HDR – wyjaśnia Daniel McDonnell, dyrektor zarządzający Timeline Television. – W ten sposób powstało wysoce skalowalne rozwiązanie, które może spełniać najbardziej złożone wymagania produkcyjne. Biorąc pod uwagę zwiększoną liczbę kamer 4K technologia firmy SAM pozwoliła uzyskać maksymalną elastyczność i skalowalność.

Znalezione obrazy dla zapytania Timeline Television

Share Button