Uchwyt Top Handle do kamery Sony Venice

Uchwyt Top Handle do kamery Sony Venice to modułowy system przeznaczony do większych konstrukcji kamerowych. Uchwyt przykręca się w 4 punktach do płyty górnej za pomocą czterech śrub 1/4-20, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny. Punkty montażowe 1/4-20 i 3/8-16 są dostępne z trzech stron i zgodne ze standardowymi mocowaniami.

W zestawie głównej sekcji uchwytu znajdują się 2 mocowania typu hot shoe oraz 1 mocowanie z otworami na 15 mm rurki z zaciskami motylkowymi. Tylna część uchwytu posiada również otwór 15 mm i jest mocowana za pomocą śruby M4.

W zestawie znajdują się 3 moduły o różnych długościach i 1 moduł wygięty, które pozwalają na dalszą rozbudowę konstrukcji ponad obszarem obiektywu i akumulatora w tylnej części kamery.

Przedłużenia są wstawiane łatwo i bezpiecznie, pod odpowiednim kątem, przez wyrównanie wypustki i szczeliny, obrót zgodny z ruchem wskazówek zegara, a następnie ponownie wciśnięte. Ta metoda zapobiega przypadkowemu rozszerzeniu się mocowań poszczególnych elementów systemu.

Dane techniczne
Waga: 824 g

Wymiary: 50,8 x 196,85 x 476,25 mm

Uchwyty i inne akcesoria do Sony Venice dostępne w naszym sklepie

Share Button