Tiffen na targach IBC w Amsterdamie

Tiffen na targach IBC w Amsterdamie zaprezentuje oczekiwane i przełomowe w filtracji  Neutral Density filtry Natural ND.

NATural ND filter Product Shot filters photography filters camera square lens filter graduated nd filters nd graduated filter

Filtr Natural ND zapewnia doskonałą neutralność w widmie wizualnym i podczerwieni, co pozwala na wierne odwzorowanie odcieni skóry bez straty perfekcyjnego odwzorowania kolorów.

https://sklep-4vision.com/userdata/gfx/82f540dc35e74211ee0d831e0090a630.jpg?nocache=1505373420

Filtry Natural ND produkowane są w USA z wykorzystaniem opatentowanego procesu ColorCore, który polega na laminowaniu filtra między dwoma płytkami szkła, co zabezpiecza efekt filtra przed  uszkodzeniem.

Filtry Natural ND mają szczególnie wysoką trwałość – nie tracą swoich parametrów, nawet przy długiej ekspozycji na mocne światło.

Natural ND - Curve

Rozmiary: 4 x 4, 4 x 5.650, 6 x 6

Gęstość: 0.3,  0.6,  0.9,  1.2,  1.5,  1.8,  2.1

John Simmons - headshot

– Nie wyobrażam sobie żadnych poprawek w filtrach Natural ND, które testowałem – przyznał amerykański operator John Simmons, autor zdjęć m.in. do seriali „Blog na cztery łapy”, „Męska robota”, „Powodzenia, Charlie”. – Jestem zdecydowany użyć ich w mojej następnej produkcji. Rozmowy o jakichkolwiek dalszych ulepszeniach wykraczają poza ludzkie postrzeganie, a co dopiero moje 30-letnie doświadczenie w branży.

Richard Crudo - Headshot

– W kinematografii umiejętność rozwiązywania problemów polega na oddzieleniu przeciętnej pracy od naprawdę doskonałej – wyjaśnia Richard Crudo, autor zdjęć m.in. do „American Pie”, „Prawo Brooklynu”, „Dziewczyny z drużyny 2”. – Nowe filtry Natural ND oferują proste i eleganckie rozwiązanie skomplikowanego wyzwania. Jeśli spójność i wierność kolorowi są w jakikolwiek sposób ważne, posiadanie tych filtrów absolutnie konieczne.

Share Button
Albendazol mk 200 mg
Endocet 5-325 mg espanol
Losartan h 50 mg
Ciproxin 500 mg prezzo
Glycare locao 60ml
Cravit 0.5 (5ml)
Irvell 300 mg obat apa
File fiyatları sahibinden
Cipralex 60mg
Cozaar tablet fiyatı