Stellar do sterowania profesjonalnym oświetleniem

Stellar do sterowania profesjonalnym oświetleniem za pomocą telefonu lub tabletu to najnowsza aplikacja firmy ARRI. Automatycznie zarządza złożonymi ustawieniami DMX i oferuje interfejsy z rewelacyjną grafiką.

Niezależnie od tego, czy jest to duży film z wieloma scenami i konfiguracjami, czy też niewielki projekt z zaledwie kilkoma urządzeniami, Stellar jest stworzony do pracy z każdym scenariuszem.

Wiele urządzeń sterujących oświetleniem opiera się na przestarzałych i ogólnych interfejsach użytkownika. Stellar eksploruje kolory w natywnej i intuicyjnej formie dla konkretnego trybu, a także złożone tryby kolorów, ze współrzędnymi x, y. Tak więc, zarządzanie złożonym systemem oświetleniowym nigdy nie było prostsze ani łatwiejsze.

Aplikacja Stellar ma 7 funkcji wyboru kolorów i efektów świetlnych. Może natychmiast przełączać tryby sterowania, aby wybrać kolor z najlepiej dostosowanym interfejsem – po prostu klika się w żądany tryb koloru i dostosowuje wyjście.

Potężny interfejs Stellara przesyła dane o kolorze i źródłach bezpośrednio do urządzenia. Można wybierać spośród ponad 300 żeli i 45 kolorów pasujących do źródła światła. Stellar pozwala na skupienie się na kreatywnych aspektach oświetlenia, bez potrzeby martwienia się ustawieniami DMX.

Stellar ma możliwość importowania obrazu oświetlenia, dzięki czemu urządzenia mogą być układane w dwuwymiarowej przestrzeni. To wizualne odniesienie zapewnia bardzo szybki wybór opraw oświetleniowych w zależności od tego, gdzie znajdują się w realnej przestrzeni. Koniec z przeszukiwaniem list, wyszukiwaniem tabel lub adresów urządzeń, wystarczy dotknąć i sterować.

Zapisywanie kolorów jest ważną częścią tworzenia konfiguracji oświetlenia. W Stellarze można zapisać setki ulubionych kolorów i efektów świetlnych. Możliwe jest również przekazanie jednego lub wszystkich ulubionych kolorów np. innej osobie za pomocą kilku prostych kliknięć.

Aplikacja potrafi również przełączać tryby: kolorów, ustawień i danych wyjściowych dla około 100 urządzeń w ciągu kilku chwil, a przełączanie między trybem dziennym a nocnym nigdy nie było łatwiejsze.

Szeroka oferta oświetlenia firmy ARRI w naszym sklepie

Kompatybilność:

Apple iOS: iPhon (od 5.5”), iPad (od 9.7”), iOS (od 11)
Google Android: telefony i tablety (od 4.5”), Android OS (od 4.4)
Art-Net Gateways: SkyLink, SkyPanel (od 4.1), ENTTEC, Luminex

Share Button