Sony aparat A9 4K

Sony aparat A9 4K uzyskuje obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 (to odpowiednik ilości danych wymaganych dla 6K). Pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS o rozdzielczości 24,2 MP rejestruje zdjęcia doskonałej jakości.

 

 

Sony α9 oferuje większe możliwości niż tradycyjne lustrzanki. Na przykład: w przypadku jego wizjera można całkowicie wyeliminować zaciemnienie, podczas gdy tradycyjne systemy mogą jedynie starać się skrócić jego czas. Szybka, eliminująca wibracje, cicha migawka niwelująca zniekształcenia pozwala na fotografowanie w zróżnicowanych warunkach. Zapewnia ciągłe śledzenie poruszających się obiektów w celu zapewnienia niezawodnego AF/AE – trudno o takie usprawnienia w przypadku tradycyjnych lustrzanek. Co więcej, α9 nie tylko pokazuje obraz obiektu przez wizjer – co jest możliwe również przy korzystaniu z konwencjonalnych systemów – umożliwia też podgląd końcowego obrazu.

Uwaga: ten aparat jest wyposażony w migawki elektroniczne i mechaniczne. Funkcje opisane w tej sekcji dotyczą głównie pierwszej z nich.

Siła napędowa rewolucji elektronicznej

Innowacyjny pełnoklatkowy przetwornik obrazu „stacked CMOS” z wbudowaną pamięcią

Używając α9 możesz zapomnieć o ograniczeniach konwencjonalnych lustrzanek, które bazują na układach mechanicznych. 1Korzystając z szybkiego, wielowarstwowego rozwiązania, pełnoklatkowy przetwornik obrazu o rozdzielczości 24,2 megapiksela2 tymczasowo zapisuje dane o dużej objętości we wbudowanej pamięci, zapewniając 20-krotnie większą szybkość odczytu3. Połączenie przetwornika CMOS z ulepszonym procesorem obrazu BIONZ X oferuje totalną cyfrową swobodę fotografowania.
[Wielowarstwowa konstrukcja w technologii BSI z wbudowaną pamięcią]
(1) obszar pikseli (2) wbudowana pamięć (3) szybki układ przetwarzania sygnału (4) procesor obrazu

Zatrzymaj te chwile, których wcześniej nie dało się uchwycić

 

Duża szybkość zdjęć seryjnych – do 20 kl./s

Duża szybkość zdjęć seryjnych – do 20 kl./s

 

Innowacyjny pełnoklatkowy przetwornik Exmor RS CMOS i procesor BIONZ X współpracują w trybie zdjęć seryjnych z funkcją śledzenia AF/AE, osiągając szybkość 20 kl./s.4 Niezwykła szybkość i potężny bufor pozwolą uchwycić tę najważniejszą z chwil.

Najnowsza alfa 9 w naszym sklepie

Share Button
Download n-gage
Download crack pes 2017
Download manual camera
Download pdf game of thrones book 1
Download vshare videos
Crack free download for idm
Serial songs download tamil
Serial download mp3
Free download icons
D programming language ebook download