PARTNERZY

SonySony Professional  japońskie przedsiębiorstwo założone prawie 70 lat temu jako instytut badawczy – jest obecnie światowym liderem w dostarczaniu profesjonalnych produktów, rozwiązań i usług. Dla firmy najważniejszą wartością jest tworzenie i to w każdym tego słowa znaczeniu.

 

 

FujinonFujinon  dziedziczący ponad 70-letnie tradycje koncernu Fuji – jest dostawcą profesjonalnego sprzętu z dziedziny optyki. Dzięki japońskiej precyzji, ścisłej kontroli jakości i ekstremalnej technologii Fujinon zapewnia najwyższy standard w branży telewizyjnej. Produkty firmy są najczęściej wybierane przez specjalistów.

 

 

 

ARRI-Group OKArri oferuje specjalistyczny sprzęt oświetleniowy używany do profesjonalnej produkcji telewizyjnej i filmowej od ponad 90. lat. W ofercie firmy widnieją nie tylko różnej mocy reflektory, ale także oprzyrządowanie zasilające i sterujące. Firma jest liderem w swojej dziedzinie. Cieszy się wielką popularnością.

 

 

 

ZeissZeiss to jeden z najstarszych i najlepiej znanych producentów optyki. Większość typów obiektywów, tak fotograficznych jak i filmowych, powstała właśnie w laboratoriach Zeissa. Obecnie Zeiss przełamuje hegemonię japońskich firm i oferuje najwyższej klasy obiektywy do cyfrowych kamer fotograficznych i filmowych.

 

 

 

TiffenTiffen Amerykański Tiffen od ponad 75 lat wyposaża w filtry i akcesoria fotograficzne tak profesjonalistów jak i amatorów. Firma posiada bogatą historię oraz charakteryzuje się innowacyjnym designem i znakomitą jakością produktów. Obecnie oferuje największy na świecie zakres filtrów.

 

 

 

ChroszielChrosziel ze swoim 40-letnim doświadczeniem stale rozbudowuje ofertę profesjonalnego sprzętu do produkcji telewizyjnej i filmowej. Głównymi produktami są: adaptery, osłony a także przyrządy zdalnej kontroli obiektywów. Chrosziel cieszy się renomą w branży  inżynierii precyzyjnej oraz oprzyrządowania kamer i obiektywów.

 

 

 

 

Grass Valley firma, która projektuje i tworzy rozwiązania dla rynku mediów produkcyjnych w tym, produkcji na żywo, postprodukcji, playout i zarządzania mediami.

 

 

 

ManfrottoManfrotto od prawie 40 lat jest liderem w dziedzinie profesjonalnych statywów. Szeroko rozpoznawana marka cieszy się popularnością nie tylko wśród profesjonalnych fotografików, ale także wśród producentów telewizyjnych i filmowych. Głównymi znakami firmowymi – jak samo Manfrotto się reklamuje – to stabilność i szerokie zastosowanie.

 

 

 

chyronhego

ChyronHego światowy lider w tworzeniu grafiki telewizyjnej, wizualizacji danych w czasie rzeczywistym. Oferuje szeroką gamę produktów i usług dla telewizji „na żywo” i produkcji sportowych. Oferta ChyronHego „end-to-end” obejmuje hostowane usługi dla tworzenia grafiki i zarządzanie zamówieniami, na antenie serwerów systemów grafiki, social media, zarządzania aktywami grafiki i odtwarzacz śledzenia.

 

 

 

ConducfilConducfil  wieloletnie doświadczenie hiszpańskiej firmy w produkcji okablowania dla profesjonalnego sprzętu AV to gwarancja jakości testowanej na każdym poziomie produkcji. Na zaufanie odbiorców na rynku tak europejskim jak i po drugiej stronie oceanu, wpłynęły niezawodność i jakość produktów Conducfil.

 

 

SWITCH PoprawioneSwitchcraft to rozpoznawalna na całym świecie amerykańska marka w dziedzinie szerokiej gamy profesjonalnych produktów audio i wideo. Na potrzeby produkcji telewizyjnej i filmowej Switchcraft od lat dostarcza krosownice, wtyki i złącza. Ma w swojej ofercie ponad 5.000 różnych produktów które na pewno zadowolą każdego klienta.

 

 

 

TrompeterTrompeter Electronics projektuje i produkuje najwyższej klasy złącza elektroniczne. Firma założona w USA ponad 50 lat temu zyskała reputację dzięki innowacyjnym projektom, wysokiej jakości wykonania i przede wszystkim dostosowaniu produkcji do potrzeb klienta. W ofercie są: złącza kablowe typu Coax, Twinax i Triax, BNC, kable i narzędzia.

 

 

 

SachtlerSachtler doskonale znana profesjonalistom niemiecka marka producenta najwyższej jakości i najszerszego zastosowania statywów używanych w fotografii oraz produkcji TV. Swój prestiż buduje nie tylko na latach doświadczenia i zaufaniu wielu profesjonalistów na całym świecie, ale też na przywiązaniu do najwyższej klasy jakości produktu.

 

 

 

movcam

Movcam zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości akcesoriów kamerowych.  Zarówno dla profesjonalistów jaki i dla amatorów. Swoje produkty opierają na technologii wojskowej i lotniczej. Używają najlepszych jakościowo materiałów. Przez co produkt końcowy jest na najwyższym światowym poziomie.

 

 

 

Lynx-TechnikLYNX Technik projektuje wysokiej jakości urządzenia dla profesjonalnych rozwiązań telewizyjnych. Wszystkie urządzenia są produkowane w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami na potrzeby interfejsu 4K/3G/HD/SD-SDI. Seria produktów opartych na oprogramowaniu yelloGUI i yellobriks, jak również generatory testów ręcznych Testor.

 

 

 

BEILLEN-LOGO-300x200Beillen wraz z akcesoriami używane są przez operatorów największych polskich stacji telewizyjnych. Akumulatory Beillen DV są doskonałymi zamiennikami baterii Sony NP-F.

 

 

 

 

MTF ServicesMTF Services produkuje od 25 lat unikalne urządzenia – adaptery do wszystkich wysokiej klasy obiektywów: Arri, Canon, Nikon, Sony, a także najpopularniejszych kamer wideo: Sony, Panasonic, JVC. Adaptery te pozwalają filmować elektronicznie nie tylko przez klasyczne obiektywy fotograficzne.

 

 

 

Indiestor jest firmą tworzącą oprogramowanie do współdzielenia zasobów sieciowych. Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania rozwiązanie IndiestorPro jest łatwe w obsłudze i integracji z istniejącą infrastrukturą sieciową. Platformy sprzętowe są certyfikowane przez producenta oprogramowania, aby zapewnić niezawodność systemu. Konfiguracje są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta.

 

 

 

AutocueAutocue to jeden z najstarszych w USA producentów rozwiązań dla rynku telewizyjnego. Najbardziej znanym produktem jest stworzony w 1955 r. system teleprompterów. W latach 80. rozszerzono ofertę o rozwiązania komputerowe dla newsroomów, a od 2010 r. oferowane są także: statywy, oświetlenie, serwery wizyjne i monitory profesjonalne.

 

 

 

Hi Tech SystemsHi Tech Systems od prawie 20 lat jest głównym producentem rozwiązań do sterowania magnetowidów, serwerów wizyjnych, urządzeń slo-mo. Niezawodne sterowniki stosowane są tak przy małych produkcjach sportowych i imprezach transmitowanych bezpośrednio, jak i  w dużych stacjach telewizyjnych.

 

 

 

OxygenOxygen DCT jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży telewizyjnej. Oferuje ponad 3.000 produktów: od prostych wzmacniaczy rozdzielczych, poprzez wszelkiego rodzaju konwertery, na zaawansowanych produktach do przesyłu światłowodowego kończąc. Posiada własną linię monitorów LCD.

 

 

 

XForm SystemXFormSystems jest niemieckim producentem konwerterów. W trwającym cały czas okresie przejściowym pomiędzy technologią analogową i cyfrową zapewnia także niezawodne rozwiązania w tej dziedzinie, a precyzja wykonania i profesjonalne podejście do klienta stało się wizytówką przedsiębiorstwa.

 

 

 

LeaderLeader dostarcza oprzyrządowanie pomiarowe, które jest równie ważne jak to, które odpowiada za samą produkcję telewizyjną. Firma ma w swojej ofercie charakteryzujące się japońską precyzją urządzenia pomiarowe: oscyloskopy, wektoroskopy, rasterizery.

 

 

 

TrilogyTrilogy to jeden z najczęściej wybieranych brytyjskich dostawców, wyróżniający się najwyższej klasy jakością i dopasowaniem produktu do potrzeb klienta. Produkowane przez Trilogy generatory synchronizacji zapewniają sygnały wszystkich stosowanych standardów. Zakres produktów interkomowych zapewnia komunikację w każdej konfiguracji.

 

 

 

MarshallMarshall to uznany na całym świecie amerykański producent tak wieloformatowych telewizorów i monitorów jak i rozwiązań do ich montowania. Specjalizuje się także w systemach bezpieczeństwa przemysłowego i nadzoru monitorującego. Będący liderem w swojej dziedzinie jest od 30 lat jednym z najczęściej wybieranych dostawców.

 

 

 

SteadicamSteadicam oferuje kompletną linie modeli najnowocześniejszych produktów, które zaspokoją potrzeby nawet najwybredniejszego operatora.  Przez ostatnie dwie dekady steadicam stał się niezastąpionym i niezwykle dynamicznie rozwijającym się urządzeniem. Firma Tiffen traktuje steadicamy jak klejnot w koronie i dąży, aby były najlepsze.

 

 

 

Utah SandarUtah Sandar producent krosownic automatycznych wykorzystywanych w wielu studiach telewizyjnych na świecie. Od lat rozpoznawalny jako producent wysokiej jakości produktów, które wykorzystywane są w największych stacjach nadawczych w USA i Europie. Utah Sandar jest również obecny na rynku mikserów emisyjnych.

 

 

 

TMSTightrope Media System oferuje: wielokanałowe serwery wizyjne Zeplay, systemy playout Cablecast, rozwiązania Digital Signage Carousel. Serwery Zeplay posiadają rozwiązania przeznaczone do transmisji sportowych, które wyróżniają się bezkonkurencyjną jakością.

 

 

 

tloLSB od 2002 dostarcza rozwiązania na rynku systemów nadawania na całym świecie. Doświadczenie w kontroli i integracji uczyniło firmę LSB światowym liderem w dziedzinie systemów sterowania i monitorowania, a także indywidualnych rozwiązań optymalizacji. Lista klientów korzystających z rozwiązań firmy rozciąga się od największych nadawców publicznych do mniejszych organizacji prywatnych.

 

 

 

Prompter PeoplePrompter People jest liderem w dziedzinie produkcji teleprompterów. Jedną z największych zalet tego producenta i powodem, dla którego produkty Prompter People są najczęściej wybierane przez stacje telewizyjne, jest ich innowacyjność. W ofercie Prompter People największą popularnością cieszą się lekkie i aluminiowe telepromptery.

 

 

 

TransvideoTransvideo projektuje i produkuje płaskie ekrany i monitory LCD w technologii HDTV i 3D. W ofercie firma ma również konwertery, systemy transmisji oraz oprzyrządowania profesjonalnego sprzętu filmowego. Ekrany i monitory są przeznaczone dla przemysłu filmowego, dlatego każdy egzemplarz jest starannie przygotowywany.

 

 

 

AmitaAmita produkuje jedne z najbardziej wydajnych i konkurencyjnych baterii do profesjonalnych kamer. Posiadając kilkunastoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie opanowała najnowsze technologie, a także opatentowała wiele własnych rozwiązań dostarczając produkty wydajne i niezawodne.

 

 

 

LowelLowel jest wykorzystywany przede wszystkim w pracy operatorów profesjonalnych cyfrowych kamer wideo i fotografii cyfrowej, jak również w filmie. Lowel oferuje sprzęt przeznaczony specjalnie do produkcji wewnętrznej, w studiach telewizyjnych.

 

 

 

 

Movie TechMovie Tech jako jeden z wiodących producentów w swej dziedzinie, produkuje i sprzedaje produkty oraz rozwiązania dla branży filmowej. Oferta niemieckiej firmy koncentruje się na następujących obszarach: żurawie i krany kamerowe, wózki, systemy oświetleniowe, głowice zdalnego sterowania i odpowiednie akcesoria.

 

 

 

NogaNoga stała się światowym liderem w produkcji systemów zawieszeń, wykorzystywanych w produkcji telewizyjnej. Oferowane akcesoria są sprzedawane na całym świecie, a szczególnym powodzeniem cieszą się miniaturowe „Magic Arm”, pozwalające na zamocowanie i regulację w 3 płaszczyznach małych monitorów podglądowych na kamerach typu ENG.

 

 

 

KataKata swoją produkcję świetnych toreb, pokrowców i ochraniaczy oparła na żołnierskim doświadczeniu jej założycieli. W bardzo krótkim czasie rozwiązania zaprojektowane w laboratoriach wojskowych okazują się niezwykle przydatne w życiu cywilnym. Kata opracowuje, produkuje i sprzedaje tysiące produktów będąc liderem w swojej dziedzinie.

 

 

 

HyperionHyperion jest młodą firmą belgijską, która postawiła sobie za cel oferowanie wysokiej jakości produktów takich, jak urządzenia dystrybucji i konwersji sygnałów Helios czy serwery wizyjne EOS. Mimo tego, że firma niedawno zaczęła swoją działalność, zatrudnia wybitnych fachowców z takich firm jak Bosch i Delta Systems.

 

 

 

Blackmagic DesignBlackmagic producent komputerowych kart wizyjnych oraz miniaturowych konwerterów, routerów 3G,mikserów wizyjnych Atem. Od lat wyznacza kierunek w rozwoju technologii konwerterów i jest liderem na amerykańskim rynku. Blackmagic Design wyznacza standardy dla całej branży.

 

 

 

Lite PanelsLitepanels zajmuje się produkcją wysokiej jakości oświetlenia używanego tak w profesjonalnych studiach filmowych i telewizyjnych, jak i w fotografii amatorskiej. W swojej ofercie ma nowoczesne oświetlenie LED-owe, lampki nakamerowe i panele oświetleniowe, które cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na wytrzymałość i żywotność.

 

 

 

Alpermann VelteAlpermann + Velte to niemiecki producent zegarów studyjnych oraz systemów kodu czasowego. Najwyższa jakość i precyzja wykonania gwarantują satysfakcję z produktów Alpermann+Velte. Firma może się pochwalić obecnością na całym świecie, a także tym że w wielu stacjach telewizyjnych jej produkty używane są nieprzerwanie od ponad 40 lat.

 

 

 

CinedeckCinedeck to producent dwóch systemów do filmowej produkcji cyfrowej: Cinedeck EX i Cinedeck RX. Pierwszy z nich jest urządzeniem przenośnym, przeznaczonym głównie do pracy z kamerą, drugi jest systemem studyjnym. Oba systemy już pracują w Polsce.

 

 

 

 

Monarch OKMonarch Innovative Technologies dostawca specjalnego oprogramowania i sprzętu na potrzeby studiów wirtualnych. Firma z centralą w Indiach rozwija rodzime innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość. Firma ma nie tylko spełniać, ale przekraczać oczekiwania klientów poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań.

 

 

 

 

DrakaDraka Firma potrafi usatysfakcjonować najwybredniejszych klientów. Na przykład nowy typ kabli charakteryzuje się szczególną odpornością termiczną. Ponadto odporność na ogień zwiększono dzięki zastosowaniu materiałów nierozprzestrzeniających płomieni i nie wydzielających dużej ilości dymów korozyjnych.

 

 

 

DoteckDoteck  zaawansowane technologie światłowodowe stosuje głównie w telewizji cyfrowej, telefonach komórkowych, kamerach wideo HD, sprzęcie przekaźnikowym i innych urządzeniach cyfrowych w zakresie nadawania. Firma projektuje także systemy światłowodowej transmisji obrazu i dźwięku, a jej projekty znajdują coraz większe zastosowanie.

 

 

 

GEFEI (Gravue)Gra-Vue kontynuuje prawie 20-letnie doświadczenia Gefei Technology w produkcji wysokiej jakości urządzeń wyróżniających się także opcjonalnie niską ceną. O jakości serwerów, rejestratorów, wideomagnetofonów, procesorów, routerów i wielu systemów transmisji najlepiej świadczą liczne certyfikaty m.in. ISO9001.

 

 

 

OConnor-LogoOConnor Engineering firma została założona 65 lat temu przez inżyniera Chadwella O’Connora, który zdobył Oscara w 1992 roku za płyn zmniejszający opór głowicy kamerowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji głowic, statywów i akcesoriów do kamer. Właścicielem marki jest koncern Vitec Group.

 

 

 

Ronford-BakerRonford-Baker Engineering brytyjska firma została utworzona prawie pół wieku temu przez Rona Forda, który zajmował się wynajmem kamer, i Harry’ego Bakera, utalentowanego inżyniera. Do tej pory jest przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym projektuje się oraz produkuje głowice, statywy i akcesoria do kamer filmowych.

 

 

 

Wooden CameraWooden Camera produkuje profesjonalne akcesoria do kamer filmowych takich jak: ARRI, Blackmagic, Canon, Panasonic, RED, Sony i innych producentów. Korzysta z najnowszych technologii, aby osiągnąć najwyższą jakość produktów końcowych, pamiętając przy tym o ich przystępnej cenie.

 

 

 

logo bubblebeeBubblebee Industries tworzy wysokiej jakości osłony mikrofonowe do profesjonalnych nagrań w bardzo trudnych warunkach. Zaprojektowane są pod kątem łatwego i szybkiego montażu w odpowiednich typach mikrofonów. Mają przyjemny design i zachowują jak najwięcej naturalnego dźwięku.

 

 

 

LOGOLuma Tech Inc. jest jedną z dwóch firm na świecie, która zapewnia profesjonalnym operatorom cyfrowe zdjęcia w formatach od 2K do 5K w zakresie długości ogniskowych od 8 mm do 135 mm. Do produkcji używa najwyższej jakości materiałów optycznych firmy Schott z Niemiec.  Jej klientami są firmy różnej wielkości, na trzech kontynentach.

 

 

 

 

Logo LENLEN Filter & Network Technology powstało w 1995 r. w Cheshire w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest jednym z najbardziej uznanych producentów w branży audio/wideo i wyróżnia się projektowaniem wyjątkowych urządzeń, w tym miniaturowych rozgałęźników, przekaźników i filtrów, które stały się niezbędne w pracy inżynierów i nadawców telewizyjnych na całym świecie.

 

 

 

 

Logo BELBEL (Digital Audio) z siedzibą w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii, jest jednym z wiodących na świecie producentów specjalistycznego sprzętu audio oraz audio/wideo. Standardowa oferta produktowa obejmuje obecnie duży wybór systemów audio i monitorów telewizyjnych: od prostych urządzeń 2-kanałowych analogowych do wszechstronnych systemów dolby  i 16-kanałowych modeli HD SDI.

 

 

 

 

blueshape logoBLUESHAPE  jest marką posiadającą 20-letnie doświadczenie w dziedzinie akumulatorów. Zespół BLUESHAPE dostarcza kompletnych rozwiązań w projektowaniu i produkcji baterii i akcesoriów dedykowanych do akumulatorów. Baterie do zastosowań telekomunikacyjnych, baterie do profesjonalnych narzędzi przenośnych.

 

 

 

 

broaman-logo-100BroaMan produkuje zarówno proste, opłacalne konwertery z niskim zużyciem prądu, jak również skomplikowane sieci routingu, a także potężne systemy transmisji światłowodowych zaprojektowane specjalnie do aplikacji klienta. W Polsce BroaMan zadebiutował przy obsłudze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

 

 

 

lux_media_plan_logoLMP  Lux Media Plan jest liderem innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. Od 1986 r. firma opracowuje standardowe oraz indywidualne aplikacje dla klientów w Europie, USA, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji filmowej sprawiło, że LMP jest jedną z najbardziej wszechstronnych i bezkonkurencyjnych firm.

 

Share Button