Oprogramowanie SkyPanel Firmware 4

Oprogramowanie SkyPanel Firmware 4 to potężne narzędzie sterowania, wyposażone w 10 nowych funkcji.

Rozszerzone zarządzanie kolorem
Wystarczy wybrać kolor początkowy, wartość HSI lub temperaturę barwową, a następnie użyć ośmiu nowych ustawień, aby uzyskać żądany kolor. Parametry kolorów to: cieplej/chłodniej, nasycenie/desaturacja, +/- czerwony, +/- zielony, +/- niebieski, +/- cyjan, +/- magenta, +/- żółty. Elementy sterujące są dostępne za pośrednictwem wbudowanego panelu lub DMX.

Sterowanie DMX Light Engine
SkyPanel Firmware 4 umożliwia precyzyjne sterowanie za pomocą nowych trybów DMX z parametrami takimi jak: CCT, RGBW, HSI lub współrzędnymi x, y.

Dodatkowe efekty świetlne
Oprócz efektów: eksplozji, spawania i migotania fluorescencyjnego dodano 17 nowych, jak: błysk wylotowy, iskrzenie o wysokiej intensywności, światło uliczne, migotanie popsutej żarówki fluorescencyjnej, światła samochodu policyjnego w różnych kombinacji kolorystycznych.

Tryb sceny
Nowy tryb Stage ozwala płynnie ściemniać światło do zera bez skoków kolorów lub zauważalnego spadku intensywności.

Ultimate DMX Mode
Do tej pory wybór odpowiedniego trybu DMX wymusiłby wybór jednej lub dwóch predefiniowanych metod selekcji kolorów. Na przykład, jeśli potrzebna była zmiana temperatury barwowej i efektów świetlnych, wymagało to zmiany trybu DMX. Dzięki trybowi Ultimate DMX w oprogramowaniu SkyPanel Firmaware 4 nie jest to już konieczne. Tryb Ultimate DMX pozwala na wybór dowolnego trybu sterowania w jednym trybie DMX. Po prostu wybiera się metodę koloru (CCT, HSI, efekty świetlne itp.), a parametry DMX dostosują się, aby umożliwić sterowanie wybraną metodą.

Nowy portal internetowy
Portal internetowy SkyPanel to prosty sposób na wprowadzenie zmian w SkyPanelu w sieci Ethernet lub WiFi. Nowa konstrukcja pozwala na szybką nawigację i nowe interfejsy sterowania z dowolnej przeglądarki internetowej. Zaawansowane funkcje monitorowania zapewniają również całkowity wgląd we wszystkie funkcje DMX.

Strona DMX na żywo
Po otrzymaniu sygnału, SkyPanel może wyświetlać szczegółowe informacje DMX bezpośrednio na panelu sterowania. Nie tylko można łatwo odczytać tryb DMX, adres i liczbę kanałów, ale SkyPanel wyświetla również wartości oświetlenia dla sygnału DMX. SkyPanel dokonuje nawet konwersji wartości DMX na rzeczywiste wartości wyjściowe światła.

Strobe DMX Channel
Strobing the light jest jednym z najpopularniejszych efektów w gamie efektów oświetleniowych SkyPanel. Aby ułatwić dostęp do tego ważnego efektu, jeden z zarezerwowanych slotów DMX na końcu każdego trybu został przekształcony w kanał stroboskopowy. Bez względu na to, jaki tryb koloru jest używany w oprogramowaniu SkyPanel Firmware 4, teraz łatwo jest strobować ten kolor bez konieczności zmiany trybu efektów DMX na efekty świetlne.

Tryb współrzędnych x, y
To popularna metoda dokładnego dopasowania do punktu koloru mierzonego za pomocą spektrometru. W oprogramowaniu SkyPanel Firmware 4 ten tryb kolorów można kontrolować za pomocą DMX i można go również regulować za pomocą wbudowanego panelu sterowania. Dopasowanie pożądanego punktu koloru i przechowywanie go w ustawieniu wstępnym, aby uzyskać dostęp później, nigdy nie było łatwiejsze.

Punkt bieli RGBW
Oprogramowanie SkyPanel Firmware 3.0 wprowadziło tryb kalibracji RGBW z ustawionym punktem bieli o wartości 3.200 K. W nowym oprogramowaniu SkyPanel 4 punkt bieli można ustawić każde źródło światła w dowolnym zakresie temperatury od 2.800 K do 10.000 K.

Share Button
essay writing service