Obiektyw Zeiss Milvus 2.8/15

Obiektyw Zeiss Milvus 2.8/15 ogniskowa 15 mm, przysłona f/2.8 – f/22, super-szerokokątny o kącie widzenia 110° tworzy obraz z ekstremalnej perspektywy. Obiektyw oferuje najwyższą jakość obrazu, nawet przy maksymalnie otwartej przysłonie. Dzięki konstrukcji typu Distagon (15 elementów optycznych w 12 grupach), możemy uzyskać obraz o minimalnie widocznych aberracjach chromatycznych.

Zeiss lenses milvus

Obiektyw posiada powłokę antyrefleksyjną. Sprawia ona to, że wszystkie krawędzie soczewek eliminują odbicia od obiektywu na samym początku filmowania.

Zeiss Milvus 2.8/15 - 4vision

Optyka jest zaprojektowana tak, aby zapewnić maksimum wydajności dostarczanych przez aparaty wzbogacone o matrycę pełnoklatkową.

Zeiss Milvus 2.8/15 - 4vision

Ręczne ustawianie obiektywu oznacza kontrolowanie wyniku fotografowania przez opuszki palców. Obiektywy Carl Zeiss do lustrzanek wyróżniają się dużym kątem obrotu, który umożliwia dokładne ustawianie ostrości. Zmiany są natychmiast widoczne w wizjerze. Wysokiej jakości mechanizm porusza się płynnie, bez oporów, wspierając intuicyjną interakcję z płaszczyzną ogniskowej.

Zeiss Milvus - 4vision

Obiektyw posiada trwałą i odporną na wilgoć metalową konstrukcję. Dzięki funkcji, która ma powstrzymywać kurz i wodę, obiektyw idealnie sprawdza się w trudnych warunkach zewnętrznych. Dzięki temu służy przez wiele lat intensywnego użytku.

zeiss milvus - 4vision

Konstrukcja soczewek asferycznych zapewnia stałą jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych oraz ostrość na obwodzie obrazu. Bardziej złożony profil powierzchni sferycznych może zmniejszyć lub wyeliminować aberrację sferyczną, a także zmniejszyć inne wady optyczne w porównaniu z prostą soczewką.

Specyfikacja techniczna

Ogniskowa 15 mm
Przysłona f/2,8 – f/22
Zakres ostrzenia 0,25 m – ∞
Średnica filtra 95 mm
Liczba soczewek/grup 15/12
Pole widzenia, diag./horiz./vert. 110° / 100° / 76°
Waga ZF.2 – 880g, ZE – 947g
Mocowania Canon, Nikon

 

Obiektyw dostępny w naszym sklepie. 

Share Button
Tos torna fiyatları sıfır
Betacap 100ml
Etoricoxib 30 mg uses
Valerie mcgowan adecco
Ampisina fiyatı
Clavoxine 1000 mg dosis
Leflunomide medac 10mg
Allerfex 120 mg uses
Namzaric 5mg
Thuốc isosorbide dinitrate 5 mg