Monitor nakamerowy 7” Marshall

Monitor nakamerowy 7” Marshall V-LCD71MD-3G, rozmiar ekranu: 7 cali, rozdzielczość: 1920 x 1080, jasność: 700 cd / m²,  wejście i wyjście:1 x HDMI, 1 x 3G/HD/SD-SDI, waga: 450g

Marshall Electronics V-LCD71MD 7" 1080p Camera-Top MonitorMarshall monitor V-LCD71MD-3G zawiera wyświetlacz natężenia dźwięku w skali liniowej i liczbowej. Pomiar może być wyświetlany na całym ekranie lub w jednym z narożników monitora. Osadzone wejście HDMI (8 kanałów) można zastąpić wejściem opcjonalnym 3GSDI (16 kanałów).

Funkcja ZEBRA jest używana do oceny jakości sygnału telewizyjnego z kamer w danych warunkach oświetleniowych lub jako poziom sygnału, który jest osiągany przy określonym oświetleniu. Dane mogą być wyświetlane w kolorach niestandardowych.

Marshall Electronics V-LCD71MD 7" 1080p Camera-Top Monitor

Funkcja PIXEL-TO-PIXEL wybiera kwadrat reprezentujący cały obraz lub wewnętrzne szare pole z dopasowanym wyborem bieżącym. Za pomocą pokrętła COLOR przesuwamy kwadrat w lewo i prawo, CONTRAST – w górę lub w dół, ROTOMENU albo przycisk SELECT –zatwierdzenie wyboru.

Można także włączyć funkcję wyświetlania wybranego obszaru na całym ekranie. Pokrętło BRIGHT przenosi zaznaczone pole w górę i w dół, COLOR – w lewo i prawo, CONTRAST – do prawej lub lewej krawędzi, a SELECT lub ROTEMENU – w górę i w dół ekranu.

Akceptacja wyboru  pozycji następuje przez przycisk SELECT lub wciśnięcie pokrętła BRIGHT. Nowy wybór będzie wyświetlany na ekranie. Jeśli współczynnik proporcji jest zapisany jako AUTO, monitor wybierze wymiary dostosowane na wejściu.

Cztery przyciski na przednim panelu umożliwiają szybki dostęp do wielu ustawień i funkcji, w tym: ostrości, filtrów kolorów, proporcji, znaczników ekranu, trybu monochromatycznego, temperatury kolorów, trybu opóźnienia i innych.

Marshall Electronics V-LCD71MD 7" 1080p Camera-Top MonitorZnaczniki ekranu 4:3, 16:9 i tryb pełnoekranowy umożliwiają dokładne monitorowanie różnych proporcji stosowanych w warunkach emisji. Pozwalają użytkownikowi na niestandardowe proporcje, kadrowanie, wybór czterech kolorów i zmienną szerokość linii.

Stereofoniczne wyjście słuchawkowe to 8 kanałów audio z HDMI lub 16 kanałów audio z HDSDI. Z kolei 6 definiowanych ustawień umożliwia zapisanie 6. konfiguracji systemu wstecz.

Marshall Electronics V-LCD70MD 7" On-Camera Monitor with HDMI and Modular SDI Upgrade Option

Dane techniczne

Rozmiar ekranu: 7 cali

Rozdzielczość: 1920 x 1080

Proporcje: 16:9

Jasność: 700 cd/m2

Kontrast: 800:1

Wejście i wyjście:1 x HDMI, 1 x 3G/HD/SD-SDI

Wymiary: 18.72 x 14.15 x 2.79 cm cm

Waga: 450 g

Oferta monitorów nakamerowych Marshall w naszym sklepie

Share Button
Thuốc enalapril stada 5mg
Depo-provera 150 mg/ml
Ketilept 100 mg cena
Buy depo provera injection online
Elektra assassin buy
Cantor sekt kaufen
Augmentin 500 mg bid
Carbolitium 450 mg
Exel buyout rumors
Mets mlb shop