Kamera PXW-X180 – promocja cenowa!

Kamera PXW-X180 z trzema przetwornikami Ex mor™ CMOS o wielkości 1/3 cala umożliwia nagrywanie w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP, jak również MPEG HD 422 50 MB/s, MPEG HD 420 35 MB/s, AVCHD i DV, dzięki czemu doskonale sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań, od edukacji i wideofilmowania po produkcję wiadomości i transmisje. Następczyni modeli HVR-Z7 i HXR-NX5, kamera PXW-X180 ma wiele atrakcyjnych właściwości, w tym podwójne gniazda kart pamięci SxS, funkcję nagrywania proxy na karcie SD, szerokokątny obiektyw HD 26 mm z serii G z 25-krotnym zoomem oraz zmienny filtr ND zapewniający cztery konwencjonalne mechaniczne pozycje filtra 4 ND lub regulację liniową za pomocą pokrętła przy zmieniającym się oświetleniu. Kamera oferuje także możliwość pracy bezprzewodowej i funkcję NFC (Ner Field Communicator).

Trzy przetworniki Ex mor™ CMOS Full HD o wielkości 1/3 cala

Wysoka rozdzielczość i czułość, niski poziom szumów i szeroki zakres dynamiczny umożliwiają nagrywanie w wysokiej jakości przy trudnym oświetleniu i zapewniają większą swobodę w wyrażaniu kreatywności.

Profesjonalny obiektyw HD serii G z 25-krotnym zoomem

Obiektyw szerokokątny 26 mm z zoomem i dużą ogniskową, wyposażony w trzy niezależne pierścienie o ograniczonym obrocie.

Wysokiej jakości nagrania XAVC Intra i XAVC Long GOP na kartach pamięci SS

Kamera obsługuje kodeki XAVC Intra i Long GOP, jak również MPEG HD 422 50 MB/s, popularny standard transmisyjny zgodny z najnowszymi zaleceniami organizacji EBU. Kamera PXW-X180 umożliwia także nagrywanie w trybach MPEG HD 420 35 MB/s, AVCHD i DV, zapewniając elastyczność i redukcję kosztów nośników.

Podwójny mechanizm sterowania filtrem ND zwiększa elastyczność

Kamerę PXW-X180 wyposażono w zmienny filtr ND. Użytkownicy mogą wybrać cztery konwencjonalne mechaniczne pozycje filtra ND lub skorzystać z pokrętła regulacji liniowej umożliwiającego szybką i płynną adaptację ustawień do panujących warunków.

Obsługa technologii I-Fi/NFC (Ner Field Communicator) przy użyciu aplikacji Kontent Browser Mobile™

Umożliwia zdalne sterowanie przy użyciu smarowana lub tabletu za pośrednictwem sieci I-Fi, a nagrane pliki wideo można przesyłać z kamery do smartfonu w formacie MP4.* W przypadku smart fonów oferujących łączność NFC możliwe jest także uwierzytelnianie jednym dotknięciem.

 

Kliknij i kup kamerę w atrakcyjniej cenie.

Share Button
Imipramine 50 mg
Gianvi 3 mg-0.02 mg tablet
10 ml lady million
Ketozolin 2 120 ml
Metformin 1500 mg pcos pregnancy
Buy extreme beam
Arthrotec 50 mg bijwerkingen
Ford fiyat listesi edge
Amitriptylin neuraxpharm 25 mg
Josir lp 0.4 mg vidal