Filtr połówkowy Tiffen SkyFire

Filtr połówkowy Tiffen SkyFire to innowacyjne połączenie czerwieni z szarością ND, daje efekt np. ognistego nieba o wschodzie słońca. 

Efekt filtra SkyFire rozpoczyna się na górze obrazu zmieszaniem szarości ND i czerwieni. Następnie przesuwa się do koloru łososiowego, który zanika na końcu obrazu. Połowa filtra jest całkowicie jasna, aby widok na pierwszym planie pozostał bez ingerencji.

 Tiffen Skyfire

Filtry połówkowe – stosowane do efektów kolorystycznych, kontroli jasności części kadru (Grad ND) lub kontroli kontrastu (Grad Mist, Grad Fog). Umożliwiają tworzenie iluzji lub poprawianie rzeczywistości w obrazie, zwiększają równowagę w nierównym oświetleniu. Możliwe jest ich wzajemne łączenie do uzyskania oczekiwanych efektów barwnych lub wzmocnienia kontrastu.

N14A9321

Filtr połówkowy Twilight to innowacyjna kombinacja kolorów, dająca efekt nieba o zmierzchu lub o brzasku.

Efekt filtra Twilight rozpoczyna się na górze obrazu pięknym głębokim lawendowym kolorem. Lawenda miesza się z miękkim różem, który zanika na końcu obrazu. Połowa filtra jest całkowicie jasna, aby widok na pierwszym planie pozostał bez ingerencji.Znalezione obrazy dla zapytania Twilight Graduated Filter

Filtry połówkowe – stosowane do efektów kolorystycznych, kontroli jasności części kadru (Grad ND) lub kontroli kontrastu (Grad Mist, Grad Fog). Umożliwiają tworzenie iluzji lub poprawianie rzeczywistości w obrazie, zwiększają równowagę w nierównym oświetleniu. Możliwe jest ich wzajemne łączenie do uzyskania oczekiwanych efektów barwnych lub wzmocnienia kontrastu.Znalezione obrazy dla zapytania Twilight Graduated Filter

Filtry są dostępne w naszym sklepie

Share Button
Buy xsm7224s
Audi r8 lmx kaufen
Alea casino conor mcgregor fight
Adalat mg
Hytrin 5 mg obat apa
Betablocker 190 mg
Buy brandy melville
Daily mg of vitamin c
Ambrodil s 1 mg
Coveram 5/5 fiyat