Filtr cyfrowy dyfuzyjny Tiffen

Filtr cyfrowy dyfuzyjny Tiffen do cyfrowych kamer i aparatów wideo. Tworzy jedwabiście gładką teksturę oraz tłumi zmarszczki i inne niedoskonałości twarzy, dzięki czemu otrzymujemy czysty i ostry obraz. Sprawia, że filmowane postacie wyglądają świetnie, bez widocznych oznak użycia filtra.

Filtr cyfrowy dyfuzyjny jest podobny do Black Diffusion / FX jednak bez wewnętrznej wykropkowanej faktury. Wykonany z wysokiej jakości szkła optycznego nie daje praktycznie żadnego odblasku, tworząc tym samym bardziej subtelne, filmowe nagranie wykonane przez kamerę cyfrową.

Niższa gęstość oferuje bardziej subtelny efekt filmowy, niewielkie zmiękczenie, minimalną redukcję kontrastu i dostrojenie obrazu. Jest to szczególnie ważne podczas filmowania różnych scen, gdzie występują różne stopnie dyfuzji obrazu. W rezultacie widz nie zobaczy różnicy, lecz spójne zdjęcia.

http://www.tiffen.com/hi-res/ddifffx_1_combo_effects_72.jpg

  • Eliminuje drobne, niepotrzebne szczegóły, takie jak plamy i zmarszczki
  • Eksponuje bez redukcji kontrastu większe szczegóły, np. oczy.
  • Minimalizuje widoczność odblasku
  • Brak widocznych oznak użycia filtra
  • Utrzymuje wyraźny całościowy obraz
  • Zapewnia jedwabiście gładki wygląd powierzchni teksturowanych
  • Dodaje obrazowi wideo wyglądu bardziej filmowego

Filtr Soft/FX jest wykonany z bezbarwnego optycznie szkła, które zostało poddane specjalnej obróbce nadającej filtrowi chropowatą powierzchnię z naniesionym na nią wzorem. Dzięki temu następuje załamanie światła co powoduje zmiękczenie obrazu.

Filtry dostępne w naszym sklepie

Share Button
Fluconazol aristo 100 mg
Aig buys covenant credit partners
Kyosho optima kaufen
Philips laser fiyat
Naprelan 375mg
Doxycycline 50 mg
Mg magna for sale
Glafornil 600 mg
Mg cb-2007
Jalra m 50 850 mg