Bubblebee osłona mikrofonu

Bubblebee osłona mikrofonu BBI-L01-BE przeciwwietrzna beżowa, ma średnicę 28 mm i jest przeznaczona do mikrofonów o średnicy 3-4 mm, m.in: Sanken COS-11, Countryman B6, B2D, E6, Sennheiser MKE 1

The Windbubbles (single)

Duńska firma Bubblebee Industries tworzy wysokiej jakości osłony mikrofonowe do profesjonalnych nagrań w bardzo trudnych warunkach. Każda osłona składa się z zewnętrznej powłoki wykonanej z najlepszych imitacji futra, bez wewnętrznego rdzenia. Oznacza to, że np. zakłócenia atmosferyczne nie docierają do samego mikrofonu ukrytego w środku.

Bubblebee Industries

Wszystkie osłony Bubblebee są zaprojektowane pod kątem łatwego i szybkiego montażu w odpowiednich typach mikrofonów i dają pewność pozostawania na miejscu w trakcie nagrania. Mają przyjemny design, są łatwe w użyciu i technicznie zachowują jak najwięcej naturalnego dźwięku.

„Nasz produkt jest najlepszy i nie boję się tego powiedzieć” – zapewnia inżynier dźwięku Poul Mejer, właściciel i główny projektant Bubblebee Industries. Doświadczenie zdobył przy wielu produkcjach telewizyjnych na całym świecie podczas swojej 20-letniej kariery zawodowej. Rejestrowanie najlepszego dźwięku zawsze było jego pasją: „Musiałem zrobić własne osłony mikrofonowe, ponieważ te obecne na rynku były nieatrakcyjne i skomplikowane w obsłudze. A z mojego doświadczenia wynika, że nigdy nie będziesz lepszy niż sprzęt, którym dysponujesz”.

Osłony przeciwwietrzne dostępne w naszym sklepie

Share Button
Lamisil lamisil mg
Html5 favicon size
Entocort 0.02 mg
Levozine 100mg preço
Glimepiride 3mg metformin 1000 mg
Indix combi 5 mg
Mg liker apk download
Lanoxin .25 mg uses
75 mcg levaxin
Albendazol 400 mg genfar