ENG

ENG_strona
Fot. Christian Dandyk
www.berlin-backstage.de

„Mój plan polegał na zsynchronizowaniu kamery i fonografu w taki sposób, żeby rejestrować dźwięki w czasie wykonywania zdjęć, a potem odtwarzać jedne i drugie tak, aby zgadzały się ze sobą” – powiedział prawie 140 lat temu amerykański wynalazca Tomasz Edison.

Dziś największe redakcje prześcigają się w newsach, wozy satelitarne docierają w środek dżungli, newsroomy przekazują zdjęcia z wnętrza huraganów, a koncerty Rolling Stones czy Madonny transmitowane są przez internet na cały świat.

Dlatego reporterzy i filmowcy muszą mieć sprzęt solidny, bezawaryjny i najwyższej jakości – jaki oferuje firma 4Vision. Prezentowane przez nas: kamery, rekordery, wysokiej klasy monitory, sprzęt przenośny, łącza bezprzewodowe to przykłady światowej jakości.

Mamy ogromną satysfakcję ze współpracy z najlepszymi i znakomitymi producentami: obiektywów, filtrów optycznych, akumulatorów, ładowarek, przewodów. A nasza oferta: statywów, głowic, wózków kamerowych, steadicamów, kranów kamerowych, oświetlenia oraz najwyższej jakości nośników obrazu i dźwięku jest obecnie bezkonkurencyjna.

Share Button